Menu
Diskusní fórum
Ke stažení
Odkazy
Kontakty
Multimedia
Odhlášení
Kdo je online
V tuto chvíli je 16 návštěvník(ů) a 0 uživatel(ů) online.

Jste anonymní uživatel. Můžete se zdarma zaregistrovat zde
Forums

FFUKSC
Fórum je určeno pro debatu nad výzkumným záměrem

FAQFAQ   HledatHledat   Seznam uživatelůSeznam uživatelů   Uživatelské skupinyUživatelské skupiny   RegistraceRegistrace 
 Osobní nastaveníOsobní nastavení   Přihlásit se pro kontrolu soukromých zprávPřihlásit se pro kontrolu soukromých zpráv   PřihlášeníPřihlášení 

Vyloučení studenti na začátku normalizace

Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra FFUKSC -> Diskutujte!
Zobrazit předchozí téma :: Zobrazit následující téma  
Autor Zpráva
JS
Newbie
Newbie

Registrace: 31.7. 2011

PříspěvekZaslal: po srpen 01, 2011 8:46 am    Předmět: Vyloučení studenti na začátku normalizace Citovat

Jsem jeden z těch, kteří byli vyloučeni ze studia v roce 1971. Spolu se mnou ostatní, u kterých se přišlo na to, že byli členy Hnutí revoluční mládeže na FFUK. Tedy nejen ti odsouzení, kteří se vrátilio z vězení. Byla na to vytvořena tzv. kárná komise, kde předsedal Galla, byl v ní i zástupce SSM z řad studentů. Podklady měla od StB, snad i návrhy na "řešení". Vyloučeni byli, pokud si vzpomínám, Jaroslav Bašta, Jan Frolík, Dagmar Hatašová, Jaroslav Suk (tedy já), Alexander Langer, Felipe Serrano (?). Michal Staša a Radko Hájek vyvázli s nějakou důtkou. Petruška Šustrová měla přerušené studium, nevím, jak to s ní zařídili. Určitě jsem na někoho zapomněl. Nestálo by to za prozkoumání? Pokud existují nějaké záznamy?
Barák, člen SSM, se soudil, že nikoho nevyhazoval...

Jinak bych spíš napsal "Přidání nového tématu" v rubrice nahoře... :wink:
Zobrazit informace o uživateli Odeslat soukromou zprávu
Zobrazit příspěvky z předchozích:   
Přidat nové téma   Zaslat odpověď    Obsah fóra FFUKSC -> Diskutujte! Časy uváděny v GMT + 1 hodina
Strana 1 z 1

Přejít na: